PÍSNĚ A PŘÍBĚHY MARTINA ŽÁKA
A STREJDY MARTINA Z HOR
 
 Co právě zní u nás v Country Home?
Každý měsíc nová písnička a příběh
 
 Co má Martin Žák právě na srdci – myšlenky, úvahy, otázky i všemožné lásky. Martin Žák vás občas zdvihne ze židle hned svou první větou (tuto polohu můžete ovšem s výhodou využít k blahodárnému tanci) a poví vám něco, co jste se možná už dlouho obávali slyšet.
Ne tak strejda Martin z hor, ten je vždy družně naladěn a překypuje dobrým rozmarem. Pokud provokuje k pohybu těla, pak pouze svými bujarými rytmy a zvukomalebnými rýmy.
Jsou to ovšem dva svorní a nerozluční přátelé, kteří se ve svých protikladech znamenitě doplňují. Není tedy možné objednat pravidelné zasílání písní a příběhů pouze jednoho z našich hrdinů.


Tato kolekce současně mapuje hudební tradice a styly spojené s vývojem country hudby, a to od nejstarších osadnických časů až po éru gramofonové desky a rozhlasu.
Nabízí nové české verze písní z různých období a míst, vše ve spojení s událostmi a příběhy.Měsíční zásilka od Martina Žáka a strejdy Martina z hor obsahuje:

1. Písničku v elektronickém balení zvaném MP3.
2. Originálně ilustrovaný písňový list s kompletním textem, akordovými značkami, pečlivým notovým zápisem a drobnou průpovídkou (v PDF obálce).


Cena každého jednotlivého balíčku je 69 Kč
a to s podmínkou předplatného na jeden celý rok.
Za pouhých 828 Kč tedy získáte celoroční čilé spojení s Martinem Žákem i strejdou Martinem z hor.


Písňový balíček dorazí v každém měsíci na e-mailovou adresu Vámi uvedenou !


Každý měsíc k vám doputuje nový písňový příběh, do kterého se můžete zaposlouchat v pohodlném houpacím křesle, zaskotačit si na zápraží v jeho rytmu nebo jej využít jako studijní materiál či repertoár pro své vlastní muzikantské vyžití.
Váš zvukový i obrazový zpěvník se tak bude postupně plnit rozličnými tématy od historických událostí až po momentky z každodenního obyčejného života.

Prvotřídní kvalita zvuku i obrazu předem zaručena !!

Objednávky kolekce písní a příběhů přijímají
Martin Žák a strejda Martin z hor
elektronickou cestou: email@countryhome.cz
nebo telefonicky: 487 863 963.První písničkovou zásilku nazvanou Cesta prvním vlakem dodávají Martin Žák a strejda Martin z hor jako pozornost svého společného horalského podniku svým pozorným posluchačům zcela zdarma !!

Kvalitní MP3 nahrávku Cesta prvním vlakem si můžete stáhnout do svého počítače zdeCesta prvním vlakem
Písňový list Cesta prvním vlakem v tiskové kvalitě najdete
zde


Cesta prvním vlakem - první píseň z nové kolekce
 
Pro poslech písně spusťte náš přehrávač vpravo: 2:41


A navíc se s námi dnes můžete bezplatně svézt romantickým parním vlakem údolím Čierného Hronu ve Slovenském rudohoří:
 
 

Vytisknout.

 
 Zdroj dat: www.martinzak.cz